przesyłki z chin

Przesyłki z Chin

Cargoways specjalizuje się w transporcie lotniczym z Chin, w standardzie door-to-door.

Na tym kierunku importerzy oczekują sprawnej obsługi i niskich stawek, dlatego wychodzimy im naprzeciw, zapewniając usługi skrojone pod ich potrzeby.

W zależności od tego, czy priorytowy jest czas tranzytu, czy niska stawka, standard usługi dostosowujemy do aktualnych wymagań importera. Usługi świadczymy przy współpracy z doświadczonymi ekspertami w dziedzinie logistyki, m.in. UPS i DHL.

Proponujemy kilka rodzajów usług, których wybór zależy od specyfiki zlecanej przesyłki, tj. jej pilności, wymiarów, liczby paczek oraz zawartości:

 • Małe paczki z Chin do 50 kg

  Małe paczki z Chin do 50kg wysyłamy najczęściej za pośrednictwem UPS Express Saver.
  Transport próbek towarów z Chin (bez wartości celnej) wykonujemy zwykle przy pomocy DHL Express, przez port lotniczy w Hongkongu (HKG). Czas tranzytu dla przesyłek ekspresowych wynosi ok. 3-4 dni robocze. Dla przesyłek niewymagających odprawy czas ten ulega skróceniu o 1 dzień.
  Zobacz cennik.

  Dodatkowe oszczędności w kosztach transportu z Chin umożliwia konsolidacja przesyłek.
  Jeśli masz przesyłki od kilku dostawców z różnych rejonów Chin, to wszystkie paczki przewieziemy serwisem krajowym do naszego punktu tranzytowego w Shenzhen, a następnie wycenimy jako jedną zbiorczą przesyłkę w serwisie międzynarodowym po korzystniejszej stawce.
  Przeczytaj więcej o konsolidacji.

 • Przesyłki z Chin powyżej 50kg

  Transport przesyłek z Chin powyżej 50kg wyceniany jest indywidualnie, najczęściej w oparciu o ekonomiczne usługi takie jak UPS Expedited lub Fedex Economy. Szczególnie polecamy ten wariant, jeśli transport z Chin nie jest bardzo pilny. Wybór tego wariantu umożliwia oszczędności w kosztach transportu z Chin rzędu kilkunastu procent.
  Czas tranzytu dla usług ekonomicznych wynosi ok. 7-10 dni.
  Przejdź do wyceny.

Konsolidacja przesyłek z Chin!

Na Twoje towary od kilku dostawców z Chin możemy zaoferować konsolidację przesyłek!
Obniżymy Twoje koszty transportu! Sprawdź!